RETUŠAVIMAS

Retušuoju, redaguoju, karpau, įterpiu, manipuliuoju, restauruoju ir kitaip „darkau“ nuotraukas…

O jeigu rimtai, iškerpu objektus iš fono, įterpiu reikiamą, sureguliuoju apšvietimą, spalvas, glotninu odą ir kt.

Pritaikau nuotraukas naudoti internete ar spaudoje. Visa tai atlieku greitai ir profesionaliai.

Tiesiog mane veža tai, ką darau ir darau tai, kas veža!

 


 Sveiki, aš esu Martynas, dirbau fotostudijoje daugiau nei 10 metų ir taip – supratote teisingai – darau viską, kas susiję su nuotraukų korekcija bei retušu. Ir tai darau jau nuo tų gūdžių laikų, kai dar nebuvo kompiuterių… Gerai jau gerai, juokauju – tada jau buvo Photoshop 7 programa. O išmokti teko viską pačiam, tad evoliucionavau į nuotraukų retušuotoją („čia įkando uodas, nuimkit tą spuogą“, „kiek daug raukšlių, galit nuimt?“, „reikia paruošti šią nuotrauką stendui, galit?“ „reikia paruošti nuotraukas mūsų el. parduotuvei, galit?“) bei fotomanipuliuotoją („mums reikia padaryti pokštą kolegai, galit jo galvą įklijuoti kur nors kitur?“, „galit pakeisti dangų į audringą?“, „mūsų vestuvėse nedalyvavo mano brolis, galit jį įklijuoti į bendrą nuotrauką?“). Tai tik dalelytė mano kasdienybės. Ir tai yra nuostabu! Dar nuostabiau yra pamatyti klientų šypseną pamačius rezultatą 🙂

Žinoma, aš ne tik retušuoju nuotraukas, bet ir atlieku fotodizaino darbus (kuriu fotokoliažus įvairioms progoms, šventiškus sveikinimus, kalendorius, reklaminius interneto skydelius, arba vadinamuosius banerius, giminių medžius ir daug kitų dalykų).

Tad kreipkitės bet kada – ar reikia moterį paversti undine, ar tiesiog pagražinti nuotrauką – kreipkitės! Išsiaiškinęs Jūsų lūkesčius kibsiu į darbus ir pamatysiu dar vieno laimingo kliento šypseną!

KELETAS PRIEŠ-PO PAVYZDŽIŲ

← PAGAUK, JEI GALI →

DAUGIAU RETUŠAVIMO PAVYZDŽIŲ

 

16 Shares
Share16
+1
Share
Pin
Stumble
Tweet